כאן - דור חדש על הכביש

כאן - דור חדש על הכביש 

תחליפים למוצרים קיימים ניתן לקבל בכל תחום, לרבות בתחום הרכב. הנעה באמצעות דלק היא הידועה והמוכרת. בשנים האחרונות ניתן למצוא לה פתרון איכותי יותר, המוצע לכל דורש בעלות נמוכה מכפי שהיה מוכר. הנעה באמצעות גז תאפשר לכלי הרכב ליהנות מאיכות נסיעה טובה יותר, המשתלמת גם מבחינה כלכלית. בממוצע ניתן לחסוך עד 50 אחוז מערך ההוצאות השותפות על הדלק, שהיא בהחלט מהווה בשורה משמחת. חברת כאן על הכביש מאפשרת לעבור להנעה בגז בקלות ובמהירות.  

מלבד החיסכון הרב מבחינה כלכלית, ניתן לעמוד על עוד מספר יתרונות אשר למענם רצוי לבדוק הסבה להנעה בגז כבר היום.

יתרון אקולוגי ברכב על גז – כאשר מעבירים את הרכב להיות מונע בגז, מפחיתים באופן משמעותי את הזיהום שלו במהלך הנסיעה וגם בזמן התדלוק. אין ספק כי הרצון להיות חברה ירוקה יותר עומד להתממש. 

בטיחות – רכב המונע בגז הרבה יותר בטיחותי מזה אשר עושה שימוש בסולר או בנזין. הסיכוי לדליקתו של רכב המונע בגז, קטן משמעותית מכל השאר בעיקר בשל התנדפותו באוויר במקרה של דליפה. 

חיי מנוע ארוכים יותר – כמות הפיח בגז קטנה מזו הנוצרת מבנזין וסולר, ועוזרת למנוע לבצע את עבודתו תקופת זמן ארוכה יותר.  

הארכת טווח הנסיעה- רכב המונע בגז מגדיל את טווח הנסיעה עם אותו מיכל. למעשה המערכת מתווספת למנוע הבנזין הקיים ולא מחליפה אותה. בלחיצת כפתור אחת ניתן לעבור בין המערכות וליהנות מהרזרבות הקיימות.  

כמות טיפולים יורדת – מספר הטיפולים הנחוצים ברכב המונע בגז קטנה משמעותית.  

מנוע שקט- פעילות המנוע בהנעה באמצעות גז תהיה שקטה ונעימה יותר. לא עוד רעש כבד המושמע ממנוע המופעל באמצעות דלק וסולר. 

היתרונות הללו מהווים גם פתרון איכותי יותר מבחינה כלכלית, כאשר סך ההוצאות יפחת באלפי שקלים מדי שנה.  

כל מעבר למערכת חדשה טומן בחובו הרבה מאוד חשש. חברת כאן על הכביש מבצעת את פעולת המעבר בזמן קצר יחסית, ובעלות נמוכה מהמקובל בשוק. לאחר שהבנו מעט מהיתרונות הרבים שיש למערכת להציע, נותר רק להתחיל לנסות אותה ולהבטיח לעצמנו חוויה איכותית ובריאה יותר בנסיעה על הכביש. הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים, שכבר ניסו את המערכת המותקנת על ידי החברה המובילה. המהפכה והפרסום נמצאים בהילוך מתקדם, ומי שרוצה ליהנות ממנה עוד היום יוכל לעשות זאת עם מקסימום נוחות.