המומחה

משרדים להמונים

23/01/2012

בתמונה: איתי כץ

 

לאחרונה סיים יזם הנדל"ן איתי כץ, בנייתם של 70 משרדים בגבול רמת גן בני ברק – סמוך למגדלי בסר – כאשר הבשורה הגדולה היא – נדלן להמונים במחיר ממוצע של 2500 ₪ כולל מזכירה, חדר ישיבות, אינטרנט, שירותי משרד ואפילו עמדת קפה

 

המשקיע ויזם הנדל"ן איתי כץ (שהופיע במדריך למיליון הראשון בערוץ 10 ומרצה במכללות השונות בארץ) לא מפסיק להפתיע והפעם בתחום המשרדים המסחריים. כץ (40) חונך בימים אלו אלפי מטר של משרדים בגבול רמת גן בני ברק – במרחק הליכה ממגדי בסר ומקניון אילון במחיר של 2500 ₪ בממוצע למשרד כולל הכל. הפרויקט נקרא "המשרד שלי" כאשר "הרעיון הגיע בזמן המחאה החברתית" מציין כץ " חיפשתי קונספט זול של משרדים להשכרה במחיר ממש נמוך. אנחנו משכירים משרד במחיר ממוצע של 2500 ₪ תלוי בגודל החדר בשיטת פלאג אנד פליי, קרי – הכל כלול במחיר ובלי אותיות קטנות".

 

מאיפה בא הרעיון?

"לאחרונה הבנתי ששוק הנדל"ן למגורים חם מאוד, ואיפה שחם בנדל"ן צריך לדעת לברוח בזמן למקומות אחרים. אז חיפשתי את הטרנד הבא, מצאתי את זה בענף המשרדים. לתדהמתי גיליתי מאות אלפי מטרים של נדל"ן למשרדים למכירה אשר לא עולים על מחיר הבניה!"

כץ החליט לקחת 2 קומות בבניין משרדים סמוך לקניון אילון ולחלק אותם ל 70 משרדים בגדלים שונים ולאחר ההשבחה משכיר אותם בימים אלו במחירים מצחיקים בשיטת הכל כלול. "בדקתי ומצאתי שישנם לא מעט בעלי עסקים בתחילת דרכם – כגון רואי חשבון, מאמנים, יועצי מס, וכו'.


אנשים אלה, בסיום הלימודים עובדים דרך הבית בלית ברירה כדי לחסוך בעלויות. החלטתי שאני אקצה להם משרדים קטנים, מוכנים, מאובזרים ויוקרתיים הכוללים בפנים חדרי ישיבות, ריהוט מלא וחדש, משרד משופץ ומדהים אינטרנט אלחוטי וכל האקסטרות מסביב במחיר עממי. תיארתי לעצמי שלא ירחק היום ואנשים יזהו את ההזדמנות אשר יצרתי בשבילם".

 

 

איך תסתדר עם כל כך הרבה משרדים להשכרה בעצמך?

אני לא עושה זאת בעצמי, יש מנהלת פרויקט, מתווכים ובעלי מקצועות פרטיים רבים אשר צריכים את השירות הזה, וכפי שאנחנו רואים בזמן האחרון, המשרדים החדשים שלנו הולכים ומתמלאים מיום ליום.

 

 

 

 

איך אדם ממוצע יכול להיכנס לעסקה יקרה כל כך?

 

"שמתי לב שהטרנד הבא בעסקאות נדל"ן הוא מנות קטנות, נדל"ן לעם, "העם אמר את דברו" ומעתה ואילך הגיע תורו. כשאמרתי נדל"ן לעם התכוונתי גם שהשוכרים אשר ישכרו את המשרדים הנ"ל ירצו לשלם פחות מ3000 ₪ בממוצע בחודש למשרד כזה, וירצו גם חוזים קצרי טווח אשר יוכלו לסיים אותם במהירות נורמאלית וללא בעיות מצד הבעלים, ואנחנו שם – נדל"ן לעם כמשקיעים ונדל"ן לעם לסוחרים".

 

 בסיור קצר במשרדי – "המשרד שלי" ניתן לראות כי כבר זמן קצר לאחר שנחנך המקום כבר יש לא מעט שוכרים ביניהם: רו"ח, חברה לניקוי חלונות, בלש פרטי, סטארטאפיסטים, קואצ'רים, מתווכים ועוד.

 

 

  

צילום: יחסי ציבור

פרטי הרשמה ל"משרד שלי"  פרטי הרשמה ל"משרד שלי"