יזמות, ניהול עסקים

יחסי ציבור: תנו לנו לעזור לכם!

23/03/2012

יועץ התקשורת ואיש יחסי הציבור רונן הלל משיק שירות חדש לעסקים ומציע מרתון יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי על בסיס אישי לבעלי עסקים, עצמאים, מנהלי חברות ובעלי מקצועות חופשיים המעוניינים לקדם את העסק שלהם בתקשורת ולהגדיל את ההכנסות. 

 

לדברי יועץ התקשורת רונן הלל: "עסקים רבים זקוקים כיום לעזרה בכל הקשור להתנהלות תקשורתית, ייעוץ ותמיכה בקבלת החלטות נכונות, הגדלת המודעות, החדרת מותגים, קידום מכירות, קידום באינטרנט, הגברת הנוכחות בגוגל וברשתות החברתיות ובמיוחד בכל הקשור לפיתוח והעצמת העסק שלהם. במיוחד עבורם ועבור כל אלה שזקוקים לעזרה בתקשורת ולתמיכה של יחסי ציבור השקנו שירות חדש ומיוחד במסגרתו בכל יום שישי נערוך מרתון מיוחד ובו נקיים במשרדינו פגישות אישיות מתואמות מראש עם מנהלים, בעלי חברות, עצמאים, בעלי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים ויזמים המעוניינים לשלב יחסי ציבור ופעילות תקשורתית לטובת קידום העסק והמטרות שלהם". 

 

כיצד שירות של מרתון יחסי ציבור יוכל לעזור לבעלי עסקים? 

"השירות שלנו כולל מספר מסלולים, ביניהם ייעוץ, ליווי אישי, סדנאות ליחסי ציבור ומתן טיפים באמצעותם בעלי עסקים יוכלו לממש את המטרות שלהם, להעלות את מחזור המכירות שלהם ולבנות את העסק שלהם כמותג מצליח".

 

האם מדובר בפגישה חד פעמית או ייעוץ וליווי על בסיס קבוע? 

"השירות שלנו נועד לסייע לבעלי עסקים לפתור את הבעיות שלהם בכל הקשור להתנהלות בתקשורת ובקידום העסק ולא מדובר כאן בקסמים. מדובר בשינוי כיוון, חשיבה יצירתית, תכנון לטווח ארוך והשקעה נכונה בעסק שמתבטאת בתוצאות מידיות ותוצאות לאורך זמן. השירות שלנו כולל פגישת ייעוץ במשרדינו ובסיומה כל אחד מקבל הצעה ותוכנית פעילות אותה הוא יוכל לבצע על פי בחירתו". 

 

רונן הלל, כיצד ניתן להגדיל מכירות באמצעות יחסי ציבור 

"בדיוק כמו שניתן להניע מכונית עם דלק ובדיוק כמו שניתן להכין ארוחה טובה עם יש לך חומרי גלם טובים או שף מצוין, כך באמצעות יח"צ ציבור ניתן לקדם כל עסק, כל חברה, כל מיזם וכל חנות ולא משנה גודל העסק או המוצר/שירות שהוא מציע. חשיבה נכונה, ראייה כלל מערכתית ושימוש חכם ביחסי ציבור כחלק מפעילות תקשורתית מביאים תוצאות ואין כאן אפס. אם יודעים לעשות יחסי ציבור מכווני מטרה מגיעים לתוצאות אמיתיות ואת זה רואים במידת החשיפה, בהשגת המטרות ובהגדלת המכירות". 

 

כמה זה עולה?  

אם העסק שלכם מספיק חשוב לכם אז שום דבר לא יהיה יקר מידי בשבילכם. כדאי להשקיע בו כי להצלחה שלכם אין מחיר! למידע נוסף ולהזמנת פגישה ניתן להתקשר לרונן הלל ולבקש להירשם למרתון יחסי ציבור.  לפניות באמצעות הטלפון 052-2508109".