כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 

אייל רז ושות' - משרד רואי חשבון

העסק שלך יכול להיות רווחי יותר!

כיום, בעולם כלכלי מורכב ודינמי, אין זה מספיק להיות מנהל טוב ומנוסה - על כן, נדרשת ראייה עסקית מעמיקה שניתנת ללקוחות המשרד על ידי רואי חשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' .

כל עסק חייב להיות ערוך לשינויים, להתפתח ולהתייעל באופן שוטף בהתאם למציאות הכלכלית בה הוא מתקיים. רואי החשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מציגים ללקוחות החברה במהלך השנה הצעות ליעול ושיפור תהליכי העבודה בארגון. בעסקים קטנים ובינוניים יתקשה לעיתים מנהל העסק להתבונן על העסק באופן אובייקטיבי ולקבוע איזה שינויים יש לבצע על מנת למקסם את תוצאות העסק.

רואי החשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' משלימים צורך זה ומאפשרים התייעלות משמעותית בניהול העסק והפקת רווחים מקסימאלית, תוך מתן שירות אישי ואמין.

משרד רואי החשבון אייל רז ושות' מאפשר ללקוחותיו התנהלות כלכלית יעילה יותר. רואי החשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' שותפים מלאים לכל החלטה כלכלית של לקוחותינו ומוודאים כי היא מתאימה לאופי עסקיהם, שאיפותיהם והמציאות הכלכלית באותה עת.

משרד רואי החשבון אייל רז ושות' אינו מאמין כי די בדוחות שנתיים בכדי ליעל ולנהל עסק. על כן במסגרת שרותי הנהלת חשבונות השוטפים מקבלים לקוחות המשרד דוחות רווח והפסד חודשיים המוצגים למנהלי החברה על ידי רואי חשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' . כמו כן מכין המשרד עבור לקוחותיו דוחות נוספים וכלים ניהוליים המשפרים את התוצאות העסקיות של החברה ואת אופן ניהולה. רואי החשבון של משרד רואי החשבון אייל רז ושות' עוברים הדרכות באופן שוטף על מנת  שיוכלו לתת ערך מוסף רב ככל שניתן ללקוחות המשרד.

סניפי משרד רואי החשבון אייל רז ושות' בראשון לציון ובתל אביב יורחבו בעתיד גם לאזור השרון. צוות המשרד כולל את מנהל המשרד - רואה חשבון אייל רז, רואי חשבון , מתמחים בראיית חשבון ומנהלות חשבונות. כל הצוות הוא מנוסה ומוכשר והוא עובר הכשרה והדרכה באופן שוטף על מנת שיוכל לשרת את לקוחות המשרד ולהעניק להם כלים ניהוליים וערך מוסף הדרושים לשיפור התוצאות העסקיות.

מנהל המשרד, רואה חשבון אייל רז, רואה חשבון משנת 1999, לשעבר מרצה במכללה למנהל ומנהל ביקורת במשרד רו"ח ליובושיץ קסירר, סמנכ"ל כספים במשרד פרסום ומשנה למנכ"ל בחברה בת של חברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. כיום, שותף במספר חברות בתחומים שונים ובהן חברת הייעוץ העסקי אינביז בע"מ -  http://www.inbiz.co.il. בעל ניסיון רב בביקורת חברות והקמת מחלקות כספים בחברות קטנות ובינוניות. כמו כן בעל ראיה עסקית רחבה הנותנת ערך מוסף רב החיוני לשיפור התוצאות העסקיות של לקוחות המשרד.

לקביעת פגישת ייעוץ חינם הקלק כאן ומלא פרטיך

 

כתובת: רוז'נסקי 18
יישוב: ראשון לציון
ארץ: ישראל
מיקוד: 75706
דואר אלקטרוני: eyal@erh.co.il
אתר: http://www.smart-biz.co.il/ 
טלפון: 03-9522794, 052-6993339
פקס: 03-9522801
אנשי קשר
שם איריס מחלקה אימון
תפקיד מאמנת ומטפלת דוא"ל irisg1234@gmail.com
טלפון 0508674707
0508674707  
פקס  
חזרה

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.