כלכלה, עסקים- פורטל אקונומיסט
 
 
 
 
 
 

inbiz

 

inbiz היא חברת בוטיק בתחום הייעוץ הפיננסי, הייעוץ העסקי ותחום היזמות.

החזון
החדרת תפיסת ניהול תוצאתית, הממוקדת בהעלאת שווי העסק, באמצעות ייעוץ פיננסי-עסקי פרקטי ובר-יישום.

ההבטחה
מיקסום תזרים ורווחיות.

הדרך
בחינת מגוון האלטרנטיבות העסקיות והפיננסיות העומדות בפני הלקוח במטרה להיטיב את שעורי הצמיחה, למקסם
הכנסות, לצמצם עלויות ולהיטיב את תזרים המזומנים.

מי אנחנו
בראש המשרד עומדים רו"ח אייל רז ורו"ח דוד לודבינובסקי.

 

אייל רז, רואה חשבון, יזם, משקיע, יועץ פיננסי בכיר ומנהל כספים במספר חברות בתחום הפרסום, המדיה ,הקמעונאות ,נדל"ן וחברות נוספות בתחום השירותים. מלווה ועוסק באופן פעיל בייעול עסקי, גיוס אשראי והבראת חברות. ליווה תהליכי בדיקות נאותות (Due Diligence) וכן הגה, יזם וליווה חברות בתהליכי השקעה (Exits) מול משקיעים אסטרטגיים וחברות ציבוריות מובילות. בעל ראייה ניהולית ופיננסית רחבה וניסיון רב בתחום ניהול הכספים, חשבות והשקעות. מאמין בגישה עסקית אישית ישירה ופרקטית בדרך להגשמת היעדים.

דוד לודבינובסקי, רואה חשבון, איש פיננסים והשקעות ויזם בתחומי החקלאות הירוקה (גרינטק) והייטק. בעל השכלה בינלאומית בתחומי הכלכלה והפיננסים מאוניברסיטאות מובילות באירופה. שהותו הרבה בחו"ל מקנה לו ראייה עסקית רחבה וקשרים עסקיים בינלאומיים. בעברו שימש מנהל כספים בחברה ישראלית טרם הנפקה באנגליה, וכן יועץ בכיר בתחום הפיננסים וניהול הסיכונים הפיננסיים לחברות ציבוריות ופרטיות מהגדולות במשק. דוד בעל הבנה מעמיקה בשוקי הכספים וההון בארץ ובעולם. יחד עם עיסוקו כאיש פיננסים והשקעות, הוא מאמין בגישה הומניסטית לחיים ורואה בעסקים דרך נוספת של יצירה ועבודה עם אנשים כדי להגשים יחדיו מטרות ויעדים משותפים. במסגרת תרומתו לקהילה, מרצה בהתנדבות בנושאי יזמות מטעם עמותת שיעור אחר ולשכת רואי חשבון בישראל.

שאר היועצים, האנליסטים ונותני השירותים ב- inbiz נבחרו בקפידה והוכיחו מצוינות, יושר, יצירתיות ותשוקה לשוק העסקי ולחזון לפיו אנו מחויבים לתפיסת ניהול תוצאתית.

למה inbiz
כי אנו מאמינים ב"בוטיקיות":
כל עסק הוא בעל צרכים ייחודיים, ואנו מתחייבים לתפור את החליפה העסקית עם הפתרונות הרלבנטיים בהתאם למידותיו.

כי אנו מבטיחים דוגריות: מישירים מבט לאנשים כמו למספרים, מנתחים ומעריכים את המצב ביושר כמו שהוא, ולא מייפים את המציאות העסקית והסיכונים.

כי אנו מייצרים תכלסיות: אנו בונים ומשביחים מנגנונים פיננסים המראים תוצאות בכלים מדידים.

כי אנו מאמינים בגמישות ובזמינות: בכל שלב בו העסק, הפרויקט, המחלקה או הצוות זקוקים לייעוץ, הכוונה, ופתרונות פיננסיים או עסקיים, צוות inbiz יטפל בכם במסירות ויהיה זמין עבורכם.

כי אנו מתחייבים לאמינות וסודיות מוחלטת תוך עמידה בלוחות זמנים ושמירה על האינטרסים העסקיים וערכי הליבה של העסק שלך.

כי אנו מאמינים בעצמאות עסקית: אנו בונים מנגנונים פיננסים המותאמים בקפידה לצרכים המיוחדים שלך ושל העסק שלך מתוך מטרה להותיר בידך את הכלים המיטביים שיקנו לך יתר מרחב, הבנה ובטחון לנהל את העסק שלך בעצמך.

השירות
המציאות הכלכלית הדינאמית וקצב השינויים המהיר בכלכלה המודרנית, מציבים בפני כל עסק אתגרים ייחודיים, דרישות שוק שונות וצרכים המיוחדים רק לו.

ב- inbiz נעניק לך שירות בוטיק, התפור במיוחד למידותיו של העסק שלך ולצרכים היחודיים שלך. "החליפה העסקית" שנתפור לך תהיה משובחת מחד, נוחה מאידך, ותמיד מעוצבת, אופנתית ומותאמת לאירוע.

אנו מאמינים בתפירת עילית, כזו שנתפרת בידי אמן, באיכות, בדיוק, ובתשומת לב מירבית לפרטים. ולכן בצוות הבוטיק של inbiz מועסקים רק אומנים בעלי עין ייחודית ואחראית, טעם אישי וסגנון מוקפד, שמאפשרים להם לראות את התמונה הגדולה ולתפור למידותייך את החליפה העסקית המושלמת עבורך.

השרות שתקבל מיועצי inbiz ישלב את הידע המקצועי הנרחב שנרכש במיטב האוניברסיטאות בארץ ובעולם, את ההכרות המעמיקה שלנו עם "הכלכלה הישנה" והניסיון העסקי הרב שצברנו, ביחד עם הטכנולוגיות והתפיסות של "הכלכלה החדשה". אנו מאמינים כי חובה לשלב בין כל האספקטים, כדי לבנות עסק יציב וחזק, אך יחד עם זאת יצירתי וקשוב לאופנות ולטרנדים.

זה מה שהופך אותנו לבוטיק הממוקד בהעלאת שווי העסק, באמצעות ייעוץ פיננסי-עסקי פרקטי ובר-יישום.

כתובת: רוז'נסקי 18
יישוב: ראשון לציון
מיקוד: 75706
דואר אלקטרוני: info@inbiz.co.il
אתר: http://www.inbiz.co.il/index.html 
טלפון: 03-9522794
פקס: 03-9522801
אנשי קשר
שם איריס מחלקה אימון
תפקיד מאמנת ומטפלת דוא"ל irisg1234@gmail.com
טלפון 0508674707
0508674707  
פקס  
חזרה

אודות אקונומיסט

חדשות כלכלה

פורומים כלכלה

מאמרים כלכלה

לינקים נבחרים

מי אנחנו

כלכלה

הנהלת חשבונות

כלכלת משפחה

לימודי שוק ההון

חברי המערכת

שוק ההון

שירותי מחשוב

כלכלה

מחשבונים

פרסמו אצלנו

נדל"ן

דיני מקרקעין

שוק ההון

מידע פיננסי

תקנון האתר

פרסום ומדיה

משכנתא

פנסיה

רוטנברג עו"ד גירושין 

צור קשר

ספורט ובריאות

פנסיה

יזמות

עסקים קטנים

RSS

טכנולוגיה

ייעוץ מס

משכנתאות

פורקס

       
       

חדשות כלכלה, עסקים , שוק ההון, משכנתא אקונומיסט.

דרונט בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפורטל כלכלה, עסקים אקונומיסט בע"מ.